Fotogalerie Fotogalerie

Webkamera kamera

Výuka

LYŽOVÁNÍ

Začátečníci

Účastníci se naučí základním dovednostem (pohyb na sněhu, zvládnutí mírných lyžařských terénů, jízda na vleku s instruktorem / kamarádem). Výuka především formou hry!

 

Středně pokročilí

Účastníci jiných lyžařských kurzů v předchozích letech nebo samouci budou instruktorem upozorněni na chyby, které společně během výuky odstraní, již zkušení lyžaři se zdokonalí v oblasti moderního bezpečného lyžování – naučí se základy carvingu.

 

Pokročilí lyžaři a začátečníci carvingu

Zájemci poznají a naučí se základní principy carvingu a mnoho prvků se kterými si carving postupně osvojí, budou poučeni jak mohou trénovat i bez instruktora při soukromých jízdách. Pro pokročilé a odvážné máme připravený kurz extrémních forem carvingu – funcarvingu a bodycarvingu. Podmínkou bezproblémové výuky carvingu jsou carvingové („vykrojené“) lyže!

 

SNOWBOARDING

Začátečníci

Účastníci se naučí základním dovednostem (pohyb na sněhu, zvládnutí mírných lyžařských terénů, brzdění, zatáčení. Výuka především formou hry.

 

Středně pokročilí

Naváží na dovednosti které získali jako začátečníci, osvojí si jízdu na vleku sami, s instruktorem / kamarádem), zdokonalí se v zatáčení, začnou pracovat na nácviku řezaného oblouku.

 

Pokročilí

Nácvik řezaného oblouku, zdolávání přírodních a uměle vytvořených překážek, jízda v hlubokém sněhu, jízda na prudších svazích.

 

ZÁKLADNÍ KURZ

Základní kurz trvá standardně 7 lekcí (7 sobot) včetně karnevalové lekce a závodu mezi žáky ve slalomu a jiných disciplínách o pohár, medaile a další ceny. Účastník bude při první lekci zařazen do družstva dle svých dovedností. Osvojí si základní lyžařské dovednosti, naučí se bezpečnému pohybu na horách, jízdě na lyžařském vleku, a dále se bude zdokonalovat.

 

ZKRÁCENÝ KURZ

Klient si zaplatí 6 nebo 5 lekcí a v přihlášce uvede termíny, kdy se zúčastní výcviku. Tento systém by měl klientovi zajistit, že nebude platit za lekce v termínech, kdy ví, že se nemůže kurzu zúčastnit (např. z důvodu jarních prázdnin, rodinné rekreace, lyžařských výcviků se školou apod.). Klient má však možnost, doplatit si i zbývající 1 nebo 2 lekce do úplného počtu 7 lekcí základního kurzu jak v průběhu, tak po skončení Zkráceného kurzu.

 

PŘIKOUPENÍ LEKCE

Přikoupení každé jedné lekce ke zkrácenému kurzu umožňuje klientovi, aby si na základě aktuálně vzniklé situace prodloužil výuku oproti původním požadavkům. Během přikoupených lekcí bude klient nadále pokračovat ve výuce se skupinou, ve které se doposud učil. Má tak možnost, prohloubit si ještě své dovednosti. Závazné přihlášení na každou takovou lekci je možné vždy nejpozději do středy před konající se lekcí. Závaznou přihlášku odešlete vyplněnou a podepsanou nejpozději do pátku před konající se lekcí poštou, popř. e-mailem na adresu LŠ Logic. Platba bude vybírána v hotovosti před odjezdem.

JEDNODENNÍ VÝUKA

Abychom dali příležitost naučit se něco nového, prožít legraci na sněhu a užít si den na horách i těm z Vás, kteří se na hory nedostanete tak často, připravili jsme pro Vás možnost výuky ve zkrácených kurzech trvajících pouhý jeden den, popř. jen několik hodin. Naučíme Vás to nejdůležitější, co Vás právě zajímá, co si chcete např. vyzkoušet pod vedením kvalifikovaného instruktora.

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Každý vyznavač lyžování nebo snowboardingu má u nás možnost naučit se formou individuálního přístupu základním dovednostem, zdokonalit své znalosti nebo si osvojit něco nového. Den a čas výuky si u nás může každý klient zvolit sám. Závaznou přihlášku odešlete vyplněnou a podepsanou nejpozději do čtvrtka před konající se lekcí na adresu jan.hajsman@logic-ski.cz.