Fotogalerie Fotogalerie

Webkamera kamera

Dětské hřiště

LŠ Logic disponuje plně vybaveným dětským hřištěm a lyžařskou školkou.

Dětské hřiště

Dětské hřiště je situováno mezi lyžařskými vleky a je vybaveno profesionálním materiálem, kolotočem, pohyblivým kobercem, lanovým vlekem, průjezdnými brankami s ochranou proti poranění lyžaře a z důvodu bezpečnosti je oddělené od lyžařské sjezdovky. LŠ Logic toto hřiště využívá nejen pro výuku nejmenších lyžařů, ale také pro nácvik techniky i těch nejzdatnějších.


Správcem dětského hřiště je od sezóny 2010/2011 lyžařský areál Nad Nádražím. Vstup na hřiště je pro klienty LŠ Logic zahrnuto v ceně kurzovného (permanentky). Pro veřejnost je vstup na hřiště zpoplatněn dle aktuálního ceníku LA.

Dětská školka

Dětská školka je situována pod lanovým centrem a je určena pro naše nejmenší a začínající lyžaře. Je vybavena nepohyblivými koberci, dopravními kužely, volanty, kbelíky, průjezdnými brankami s ochranou proti poranění lyžaře a nezapomněli jsme ani velké množství hraček, míčů, gumových zvířátek, apod…


Dětská školka je stejně jako dětské hřiště oddělena od lyžařské sjezdovky z důvodu bezpečnosti.


Správcem dětské školky je LŠ Logic, která její vybavení nabízí k využívání rovněž veřejnosti po domluvě se správcem (instruktorem LŠ Logic), a to bezplatně, pro děti do 6-ti let.