Fotogalerie Fotogalerie

Webkamera kamera

Rady a tipy

 

Lyžování patří v ČR k velmi oblíbenému zimnímu sportu, který se čím dál více rozšiřuje mezi veřejnost.


V sekci lyžování naleznete praktické a zajímavé informace týkající se tohoto sportu – např. rozdíly v technikách jízdy dříve a dnes, rady a tipy jak si pořídit výzbroj a výstroj, informace o její údržbě, apod.. Sekce lyžování Vám pomůže rozšířit si vědomosti o lyžařském světě. Neslouží však jako souhrn metodických pouček. Nebudeme Vás zde zatěžovat odbornými výklady metodik výuky lyžování. K těmto účelům jsou určené odborné publikace zabývající se technikou sjíždění a zatáčení.


Rovněž snowboarding se stal v posledním desetiletí nejdynamičtějším zimním sportem, stal se téměř určitým symbolem nekonformních lidí, kteří touží po dobrodružství, silných prožitcích a vzrušujícím pohybu. Snowboarding není jen o tom, sjet kopec dolů a pak opět vlekem vyjet nahoru, ale je to především o tom skvělém pocitu z dobře projeté jízdy, stylu života a svobody. Na snowboardu můžete stále zdokonalovat svůj styl a zvyšovat náročnost, nikde nejsou hranice, jsou jen ve Vás a Vaší odvaze.


Navštivte odkazy na této stránce a načerpejte velké množství užitečných a přehledně uspořádaných informací o lyžování a snowboardingu.