Fotogalerie Fotogalerie

Webkamera kamera

O nás

Dne 20. července 2005 jsme pro Vás na základě letitých zkušeností a praxe s kvalitní výukou moderního a snadného lyžování založili novou lyžařskou školu Logic.

 

Tuto školu založil Petr KŘIVANEC společně se skupinou mladých a zkušených instruktorů pro všechny milovníky lyžování a snowboardingu, pro všechny z Vás, kdo se chcete naučit něco nového, prožít legraci na sněhu, strávit nezapomenutelné dny na horách.

 

Název Logic jsme odvodili z řeckého slova logos, v moderním pojetí logika, anglický výraz logic– nauka o zákonech a formách usuzování, teorie poznání.

My však význam tohoto slova povyšujeme na poznání praktická, zkušenosti předávané svým žákům zcela srozumitelnou – logickou formou. Jsme připraveni dovést Vás k jednomu vysněnému cíli mnoha různými cestami, vždy však logicky zdůvodnitelnými, majícími pravidla a řád.

 

Jsme tým, který je připraven vyhovět všem Vašim požadavkům, přáním nebo dotazům v oblasti lyžování i snowboardingu. Učíme podle nejnovějších metodik a principů převzatých z alpských zemí, učíme moderní a především snadné lyžování. Máme zkušenosti s výukou těch nejmenších ve věku již od 3 let, učíme a provozujeme bezpečné lyžování odpovídající lyžařským terénům v ČR, dokážeme naučit extrémní lyžování z oblasti fun a bodycarvingu. Velmi rádi naučíme základním lyžařským dovednostem i ty nejstarší, naše babičky a dědečky, aby mohli svým vnoučátkům dokázat, že i oni ještě dokáží lyžovat.

 

Kvalitu výuky lyžování má LŠ Logic podloženou certifikátem Českého svazu lyžařských škol. Učitelé, cvičitelé a instruktoři LŠ Logic jsou držiteli kvalifikací akreditovaných MŠMT (vystavitelé kvalifikací jsou např. ČSLŠ, UPOL, SLČR, JČU, atd.)

 

Výuka lyžování a snowboardingu bude v nadcházející sezóně probíhat v Železné Rudě na Šumavě. Každou sobotu budou vypraveny dva a v neděli jeden autobus s klienty z Plzně na místo výuky. Ostatní zájemci o výuku mají možnost připojit se po individuální domluvě v lyžařském areálu Nad Nádražím.